הסיפור שמאחורי האתר

אתר הריונית הוקם בשנת 2006.

הסיפור שלפניכם הוא סיפור של משפחה שהובילה להקמתה של 'הריונית'.

"התחלנו את דרכנו ככל זוג צעיר שמנסה להביא ילדים לעולם. לאחר זמן רב וניסיונות רבים (טבעיים) נכנסנו להריון. החודשים הראשונים חלפו להם וככל שעבר הזמן הבדיקות הראו כי גודל העובר שלנו הוא קטן מכפי שאמור להיות. הבדיקות שערכנו כמו חלבון עוברי ומי שפיר הצביעו על בעיה כרומוזומלית קשה בעובר שלנו. קיבלנו המלצה מהמחלקה הגנטית על הפסקת ההיריון שלנו.

הייתה עצבות גדולה בבשורה הרעה שבאה עלינו, ציפינו לילד ראשון לאחר שסוף סוף הצלחנו להכנס להריון ובמקום זאת, הבנו כי עלינו לבצע הפלה מתוכננת. עברנו את ההפלה בצער רב וניסינו להיות שוב אופטימים. מעגל חדש של ניסיונות לכניסה להריון התחיל...

הכישלון בכניסה להריון חודש אחר חודש היה מלווה בתסכול עמוק מאין כמוהו. בפגישות נוספות עם הגניקולוג המטפל קיבלנו "אות הרגעה", הגניקולוג הסביר לנו כי בעיית פוריות מוגדרת כבעיה רק לאחר כשנה של ניסיונות כושלים, אבל, אנחנו לא רצינו לחכות אפילו יום אחד נוסף !

 במהלך הזמן, חברה טובה שלנו מחו"ל המליצה לנו כי ישנן ערכות לבדיקות ביוץ שהיא קנתה. היא ניסתה את הערכות והן הוכתרו בהצלחה – היא הצליחה להבין מהו מועד הביוץ ועל ידי כך "לכוון" את קיום היחסים למועד הפוריות המתאים, והנה היא בהריון. סיפרנו לה כי רכשנו בעבר בארץ ערכה כזו אך ללא הועיל, מכיוון שמספר הבדיקות בערכה לא אפקטיבי - 5 יחידות בקופסא אינן מספיקות לאבחן את יום הביוץ במיוחד כשהמחזור לא סדיר.סיפרנו לה שמכיוון שמחירם בארץ יקר מאוד אנחנו לא יודעים אם כדאי לנו לשוב ולהמר בכספנו על הערכות הללו. לאחר ששמענו מהחברה שלנו מהו המחיר הנמוך שהיא שילמה בחו"ל, ביקשנו ממנה שתקנה עבורנו כמות כזו שתהיה אפקטיבית לביצוע הבדיקה. השימוש בערכה היה נוח, הכמות באריזה הייתה גדולה והמחיר היה נמוך והגיוני. לבסוף התוצאות לא איחרו לבוא - ההריון היגיע !! "

הצלחתה של משפחה אחת הובילה להצלחתם של משפחות רבות. גם אתם מוזמנים להיות חלק נוסף של ההצלחה- עוד משפחה מאושרת!

אנחנו רוצים לציין כי השימוש בערכה גרם לנו להבין טוב יותר את תהליך הביוץ והכניסה להריון, כמו כן הלחץ הנפשי הרב הופג כתוצאה משימוש יעיל בערכה. אנחנו בטוחים כי מחיר הוגן וכמות ריאלית של ערכות (לא רק 5 יחידות באריזה) יכולים להביא לתודעה וחשיפה גדולה יותר. החזון שלנו הוא להגביר את המודעות לערכות ולמכור את הערכות הללו במחיר הוגן ושווה לכל נפש. ראוי לציין שתמיד נשתדל שהמחירים באתר שלנו יהיו נמוכים.

הערכות לבדיקת ביוץ נועדו לעזור לכן לזהות את המועד הפורה ביותר בכדי להיכנס להריון.

ערכות מסוג זה מוצעות למכירה בבתי המרקחת, אך הכמות בכל ערכה היא לא אפקטיבית (במיוחד לנשים בעלות מחזור לא סדיר) ומצריך קניה של ערכות נוספות, מחירה של כל ערכה בבתי המרקחת הוא גבוה מאוד ולהערכתנו ללא הצדקה.

המוצרים שלנו הינם באיכות גבוהה ביותר, ומאושרים לפי התקנים הקפדניים של משרד הבריאות בארץ ובארופה.

המוצרים שלנו מיוצרים לפי דרישותה ה-  Good Manufacturing Practices) GMP), על פי דרישות אלו המפעל שמייצר מחוייב לייצר בתנאי ייצור נאותים.
twitter, twitter, tweet, social